Grupa Tom TO My!

Zajmujemy się zbieraniem surowców wtórnych, takich jak: złom, metale kolorowe, makulatura, folia, butelki PET, szkło, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny. Odbieramy odpady przemysłowe i niebezpieczne. Realizujemy obowiązek recyklingu opakowań, produktów, baterii i akumulatorów, a także obowiązek wprowadzającego (importer, producent, wewnątrzwspólnotowy nabywca) związany z organizowaniem zbierania oraz przetwarzaniem, odzyskiem i recyklingiem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Posiadamy wszystkie wymagane pozwolenia i decyzje na zbieranie i transport odpadów. Zajmujemy się także handlem stalą i produkcją zbrojeń budowlanych.


Grupa Tom TO My!

Dlaczego my?

7

7 spółek

30+

30+ lat na rynku

1+ mld

1 000 000 000 zł obrotu

Od 1990 r. stale umacniamy naszą pozycję

Jesteśmy obecni na rynku surowców wtórnych, odpadów problemowych i opakowaniowych. Nasz ciągły rozwój zaowocował utworzeniem oddziałów terenowych na obszarze zachodniej Polski. Obsługując kontrahentów z sektora B2B, wykorzystujemy zaplecze logistyczne znajdujące się na ośmiu placach przeładunkowych w Polsce.


Od 1990 r. stale umacniamy naszą pozycję

Wprowadzasz do obrotu Opakowania i Produkty, ale nie wiesz w jaki sposób je rozliczyć? Importujesz Sprzęt elektryczny i elektroniczny i potrzebujesz pomocy w jego rozliczeniu? Organizacja Odzysku Opakowań TOM-DOLEKO-EKOLA  oraz Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego przejmą i zrealizują za Ciebie obowiązki wprowadzającego. Skorzystaj z naszego Kalkulatora, oblicz wartość umowy i podejmij współpracę!

Copyright © 2024 Organizacje Odzysku Grupa TOM